Aplikacja mobilna - Pomagam Tu i Tam

Z przyjemnością prezentujemy aplikację mobilną, której finalna wersja została stworzona w ramach projektu Działanie w CHMURZE.

Aplikacja jest narzędziem wspierającym koordynowanie działań wolontariackich i społecznych w szkołach średnich. Apka jest multimedialnym łącznikiem pomiędzy uczniami a nauczycielami oraz bazą działań charytatywnych czy obywatelskich na terenie szkoły.

Pobierz aplikację mobilną klikając w poniższy obrazek:

- Jesteś nauczycielem/ką i chcesz skorzystać z aplikacji mobilnej?
Skontaktuj się z nami. Wyślij na kontakt@fundacjatuitam.pl imię, nazwisko oraz pełną nazwę twojej placówki. Założymy ci konto i damy dostęp do panelu administratora.
- Jesteś uczniem/ennicą szkoły średniej i chciałbyś/łabyś aby aplikacja była wykorzystywana w twojej szkole? Zachęć do tego swojego nauczyciela/kę lub dyrektora/kę szkoły.

Jak to działa?
- Zakładamy profil twojej szkoły i dajemy nauczycielowi dostęp do panelu administratora.
- Uczeń pobiera i instaluje aplikację.
- Uczeń tworzy profil/loguje się z imienia i nazwiska.
- Nauczyciel zatwierdza profil ucznia.
- Nauczyciel dodaje wydarzenie społeczne/charytatywne np. zbiórka karmy dla schroniska, kiermasz świąteczny, happening.
- Uczniowie którzy pobrali aplikację widzą w apce aktualne wydarzenia.
- Chętni uczniowie klikają "wezmę udział".
- Nauczyciel widzi, kto kliknął "wezmę udział", widzi imiona i nazwiska uczniów.
- Nauczyciel może wysłać powiadomienia push z prostymi poleceniami np. zbiórka 16 kwietnia o godzinie 9.oo w sali nr 9.
- Po zakończeniu wydarzenia nauczyciel zamyka w aplikacji wydarzenie / wydarzenie jest nieaktywne.
- Wybranym uczniom przyznawane są punkty za udział w wydarzeniu

Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem Android.

Pobierz instrukcję użytkowania aplikacji "Pomagam Tu i Tam"